Proč zvolit COV-RID

Tepelné zamlžování

Tepelné zamlžování

Tepelné zamlžování nezanechává žádnou vlhkost, je teplé a suché. Povrch po tepelném zamlžování není nutné otírat. Oblast je po zamlžování čistá, dezinfikována a připravena k použití.

Certifikováno

Certifikováno

Vysoce účinný dezinfekční prostředek COV-RID byl testován podle norem EN14476, EN13697 a EN1650. Bylo zjištěno, že COV-RID HLD je účinný proti všem obaleným virům včetně viru COVID-19.

100% porkytí

100% porkytí

Tepelné zamlžování COV-RID HLD umožňuje pokrýt 100% veškerých exponovaných povrchů včetně oblastí, u kterých by běžná dezinfekce ani čištění nebylo možné.

Anticovid

Odstraňuje Covid

Jakmile mlha dopadne na povrch, vysoce účinný dezinfekční prostředek reaguje s viry a bakteriemi, se kterými přichází do kontaktu a odstraňuje je z těchto povrchů.

Bezpečné prostředí

Bezpečné prostředí

Vysoce účinný dezinfekční prostředek po použití zajišťuje dezinfikované a bezpečné prostředí pro zaměstnance i klienty. Jeho použití je bezpečné i v místnostech s elektrickým zařízením díky tomu, že mlha je suchá.

Konzistentní

Konzistentní

Vysoce účinný dezinfekční prostředek COV-RID je navržen tak, aby se snadno používal a konzistentně a opakovaně poskytoval stejně vysokou kvalitu výsledků.

Možnosti použití

  • hotely a pohostinství
  • vzdělávací prostředí
  • veřejná doprava
  • autoklimatizace
  • průmyslový prostor
  • zdraví a wellness
  • potravinářská zařízení
  • kancelářské prostory
  • obchody
  • veřejné budovy

Vysoce efektivní alternativa ozonové dezinfekce

Srovnání COV-RID fogging solution s ozonem COV-RID Ozon
časově nenáročný (vozidlo: max 10min., místnost: cca 20min.)
dezinfikuje při běžných teplotách (Ozon dezinfikuje pouze do cca 16°C)
po dezinfekci nezůstávají žádná rezidua, není potřeba otírat dezinfikované povrchy
netoxický pro vodní živočichy, květiny a potraviny. (Akvárium, květiny v místnosti)
nepoškozuje dezinfikovaný interiér
po dezinfekci nezůstává v interiéru žádný odér
není nebezpečný při vdechnutí (Nedoporučujeme však vdechovat mlhu).

 

Jak COV-RID dezinfikuje?

Zjednodušeně řečeno, bakterie, houby a velké viry jsou rozpouštěny z vnějšku dovnitř, zatímco malé viry jsou rozpouštěny zevnitř směrem ven.

Ve výrobě COV-RID jsou výchozím bodem přírodní oleje. Nejprve se přidá malá skupina detergentu na jeden konec rostlinných molekul a tomuto konci je dán pozitivní náboj. V další části výrobního procesu se tyto molekuly kombinují s látkami, které upravují kyselost a nosiči glykolu. Pozitivní náboj molekul je přitahuje k negativnímu náboji na bakteriích. V kontaktu se složkou detergentu se rozpustí a likvidují houby, kvasinky a „membránově vázané“ viry jako HIV, herpes, rodiny hepatitidy B a C, koronaviry a mnohé další viry.

Malé viry jako kaliciviry mají pevný vnější obal tvořen těsně stočenými proteiny, které drží při sobě iontovými silami. Technologie COV-RID tyto viry likviduje během několika sekund. Látky upravující kyselost deaktivují iontové síly, čímž způsobí, že se stočené proteiny lehce oddělí a umožní tak detergentu proniknout do viru a zničit jeho nukleovou kyselinu.

Bakterie a houby také způsobují velmi nepříjemný zápach. Prostřednictvím vybití pozitivně nabitého činidla COV-RID se tento nepříjemný zápach eliminuje.

Zpět do obchodu